2018

*********************************

Hned  rádi sdělujeme, že přítel Olda KNÍŽE připravuje  spolek při nácviku divadelní komedii a to v původní podobě:  " Přemyslův  soud  " . Také poděkování za pomocnou režii, která se vztahuje k přítelkyni Táně Staffové. Popřejme proto mnoho zdaru při nácviku, neb s touto hrou se počítá i pro blízké konání 13. Festivalu ochotnických divadel zde v  Dobříši (májové slavnosti-květen). Ovšem také s tím, že rádi zavítáme také do okolí a rozdávat tím úsměv a dobrou náladu.

 Už proto se těšme společně a popřejme zdaru!

*******************************************************************************

 

...........ještě si můžeme připomenout co jsme konali minulého roku 2017

 

.......takže  4.  ledna 2017 v 19,00 hod. jsme se sešli a započali nácvik nové hry : " Postel pro anděla, aneb všude lítá peří"

************************************************************

8.ledna 2017 - zájezd do Podleslí - " V tichém domě Na Čertovce" -sraz 12,00 hod.

25. 2. 2017 - Chodouň -  a zase  opět  "Čertovka...." - sraz  v K.D. 17,00 hod.

**********************************************************************

V následující době se upneme na zkoušky nové hry "Postel pro Anděla" a také již oznamujeme, že se  chystá (zřejmě v měsíci březnu 2017) již 3. divadelní ples Abychom vysvětlili, tak ten prvý a následující se uskutečnily v letech 1968-69 a také  náš  1.  KARNEVAL byl již v roce 1969.  Z toho je patrno,  že  i v těchto místech myslíme na pro pobavení Vás, milí diváci.

*****************************************************************************

25. února ještě zajíždíme s "Čertovkou..." do Chodouně , ale  také  se zajedem podívat na podmínky k sehrání divadla "OKÉNKO" do Vysoké u Příbramě.  (....bohužel, ale tam to nejde uskutečnit! )

                                                     *************************************************
Také můžeme již předem ohlásit, že 13.  - 19. května  roku 2017 budeme moci deně shlédnout ochotnické spolky, které se budou, svými  představeními  prezentovat,  na již :.

12. Festivalu ochotnických divadel

Těšíme se na Vaši účast !

  

************************* ************************

....na září 22. (pátek) 2017 připravujeme pro dobříšskou veřejnost možnost návštěvy divadelní komedie a to ze strany pražského divadelního spolku "POST  SCRIPTUM" , který bude chtít rozveselit přítomné s hrou "......TO  JSI  TEDA  PŘEHNAL ! " .

Věříme, že i vy po  prázdninové době rádi zasedne do křesel zdejšího sálu kulturního domu a již nyní budete očekávat ty nejdůležitější a tím doplňující údaje o této akci.

Začátek představení 19 hodin, Vstupné Dobrovolné

 

*****************************************
27.září (středa) 2017 naše zájezdová scéna bude hostovat s hrou "Postel pro Anděla" v Mirovicích a tak zveme i další diváky k tomuto představení.

******************************************

.............................ale  pak přišly další zájezdy, ale to vše se již dozvíte v rubrice: 

CO  JSME  HRÁLI  !

**************************************